SİGORTA

Grubumuz şirketlerinden Kahramanlı Sigorta ERGO SİGORTA A.Ş.’nin yetkili acentesi olarak grup şirketlerimizin dışında tüm müşterilerimize her çeşidi ile sigorta hizmeti vermektedir.

 

YANGIN SİGORTASI

İş Yeri Paket Sigortaları: İşyeriniz hem sizin hem de çalışanlarınızın geleceğidir!

İşyeri Paket Sigortaları ile işyerinizde oluşabilecek her türlü kazaya karşı güvence altına alınırsınız.

Zorunlu Deprem Sigortası: Bu sigorta ile; deprem, yangın, infilak ve yer kayması dahil, sigortalı binalarda ve temellerinde, doğrudan neden olacağı maddi zararlar (merdivenler, asansörler, çatılar ve bacalarda meydana gelenler de dahil olmak üzere), sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigortaları Kurumu tarafından teminat altına alınmıştır.

Bizim Konut Sigortaları: İster kiracı olun, isetr ev sahibi evinizin ya da eşyanızın uğrayabileceği zararlara karşı önleminizi bugünden alın. Bizim Konut Sigortaları ile yaşam alanınızı güvence altına alalım...

 

OTO KAZA SİGORTASI

Kasko Sigortası: Kasko Sigortası, karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.

Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası: Aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alır.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası: Aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşn hukuki sorumluluğu kapsar.

Feri Koltuk Sigortası: Ferdi Koltuk Sigortası ile araçta bulunan sürücü ve yolcuların, araçla beraber uğrayacakları kazalar sonucunda mauz kalacakları vefaat ve sürekli sakatlılık hallerini temin eder.

 

OTO DIŞI KAZA SİGORTASI

Sorumluluk Sigortaları: Sorumluluk Sigortaları ile eviniz, işiniz ve sevdikleriniz güvence altında.

Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalıyı, kendi iradesi dışında meydana gelebilecek ani ve harici hadiselere karşı teminat altına alır.

MÜHENDİSLİK SİGORTALARI

Makine Kırılması Sigortası: İşletmenizde oluşabilecek risklere karşı önleminizi almak için Makine Kırılması Sigortası yaptırın, üretiminiz aksamasın!

Elektronik Cihaz Sigortası: İşletmenizdeki tüm elektronik cihazlarınızı (sabit ofis cihazları – bilgisayar, yazısı, faks, fotokopi, telefon santrali, CNC makineler – tekstil ve torna makineleri, tıbbı cihazlar – ultrason, manteyik rezonans, bilgisayarlı tomografi, röntgen, gama kameralar, film baskı ve banyo cihazları, radyo ve televizyon istasyonlarındaki cihazlar vb.) montaj ve tecrübeleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına almaktadır.

İnşaat All Risks Sigortası: İnşaat All Risks Sigortası, her türü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.) inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı ya da teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

 

NAKLİYAT

Yurt İçi Taşıyıcının Mali Mesuliyeti Sigortaları: Türkiye sınırları dahilinde taşımacılık yapan nakliyeci firmaların, kendilerine ait veya kiraladıkları araçlarla taşıma hizmeti verdikleri müşterilerine ait emtiayı taşırken teminat kapsamındaki bir rikizonun gerçekleşmesi sonucunda doğan yasal sorumluluklarını poliçede belirlenmiş şartlar ve limitler dahilinde teminat altına alan sigortalardır.

Emtia Nakliyat Sigortaları: Taşınan emtiayı yolculuk esnasında dıştan gelen, ani ve beklenmedik, tesadüfi bir olayın gerçekleşmesi neticesinde oluşacak hasarlara karşı güvence altına alır.

CMR (Taşıyıcının Yurt Dışı Sorumluluğu) Sigortası: Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının taşıdıkları yükle ilgili olarak CMR Konvansiyonu'ndan (Convention on the contract for the international carriage of goods by road) kaynaklanan hukuki sorumluluklarını poliçede belirtilen şartlar ve limitler dahilinde teminat altına alan sigorta türüdür.

Tekne/Yat Sigortaları: Denizlerde güvenli bir yolculuk için Tekne/Yat Sigortalarını yaptırın, yatınız ve içindeki ekipmanları olası risklere karşı güvence altına alalım...

 

ERGO SİGORTA

ERGO Sigorta Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan ERGO Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. ERGO Sigorta; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık Sigortası alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır.Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir.