HAKKIMIZDA

ALİ KAHRAMANLI 1970’lerde başladığı nakliye hizmetlerine,1992’de Mersin’de Kahramanlı Uluslararası Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti’ni kurarak KAHRAMANLI GROUP’un ilk adımlarını attı.

KAHRAMANLI’nın Asya ve Avrupa ülkelerine yaptığı kara nakliyesinde gösterdiği titizlik ve “sıkı takip” politikası meyvelerini verdi. AKFA Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. ALKA Akaryakıt Nakliyat Ltd. Şti. Kahramanlı Sigorta Ltd. Şti. ve Türkmen Kahramanlı şirketleri ile büyümeye devam etti.

Bugün KAHRAMANLI GROUP yurt dışı nakliyesinde 124 özmal, yurt içi nakliye ve açık yük nakliye hizmetleri için 42 özmal araçtan oluşan genç filosu ile ülkemiz ve ülkemiz insanına hizmet vermektedir.
Önasyanın ve Ortadoğunun dünyaya açılan kapısı Mersin, lojistik üs olma konumunu tamamlarken KAHRAMANLI GROUP da bu görkemli fotoğrafta yerini almıştır.

Kara taşımacılığının yanı sıra, Mersin Limanı otoban lokasyonuna sahip Arpaçsakarlar Sakızlı bölgesinde 3.500 m2'lik kapalı, 5.000 m2 açık gümrüklü antreposunda 3.000 ton kapasitedeki soğuk hava depolarını hizmete sunmuştur.

Yine liman-otoban lokasyonuna sahip limana 5 Km. mesafede Yalınayak Beldesinde; 14.000 m2’si gümrüklü, 35.000 m2’si  gümrüksüz konteyner sahası bilim ve teknolojinin icapları çerçevesinde, en modern şekilde hazırlanarak faaliyete geçmiştir.

KAHRAMANLI GROUP bu antrepo ve depolama alanlarında idari binalar, araç bakım servisleri, 11 adet çeşitli fonksiyonlarda forkliftler, 2007 model 40 tonluk Kalmar marka konteyner yükleyicisi ve 70 kişilik uzman kadrosu ile Türk ekonomisinin hizmetindedir.

GRUP ŞİRKETLERİ

SERTİFİKALARIMIZ